Valik tehtud töödest

Veebilahenduste loomine

  • Loome veebilahendusi, mis suurendavad sinu äri edukust
  • Täisteenus konsultatsioonist professionaalse ning lihvitud veebilahenduseni
  • SEO (veebilahenduse optimeerimine otsingumootoritele)
  • E-kaubanduslahendused
  • Soovid toimivat veebilahendust? Võta meiega ühendust

Joomla arendus

  • Veebipõhiste erilahenduste loomine
  • Makseliidesed VirtueMart e-poele
  • Confirmo valmistatud moodulid/komponendid Joomlale

Milleks ettevõttele koduleht?

1330627244 Gnome-Help-Faq-64
Korralik koduleht ei tohi olla ettevõttele lisakulu, vaid peab tootma tulu. Hästi tehtud veebilahendus  tagab, et sinu äri on nähtav miljonitele potentsiaalsetele klientidele. Hea veebilahendus on kõige odavam ja kuluefektiivsem turunduskanal kuhu investeerimine tasub ära.

Toetudes rohkem kui 10 aastasele veebilahenduste loomise kogemusele leiame lahendused, mis tagavad kliendile parima äri tulemuse. Veebilahendust luues ei ole meie esmane eesmärk luua lehte, mis meeldib ainult kliendile, vaid teha selline koduleht, mis vastab kõige paremini kliendi ärieesmärkidele ja aitab tal märgatavalt parandada positsiooni turul.

Kuidas me teeme?

1330634585 package utilities
Stamplahendused ei anna meie kogemuste põhjal kliendile mitte mingit tulemust ja visiitkaardipõhimõttel lehtede loomine on kliendi raha raiskamine. Personaalne lähenemine tagab kliendile lahenduse, mis on talle ka äriliselt kasulik.

Parima lahenduse saavutamiseks paneme esmalt paika kliendi eesmärgid, kaardistame kliendi vajadused ja selle põhjal hakkame tööle. Oma töös jälgime, et meie kirjutatud kood vastaks standarditele ning et koduleht oleks korrektne kõikide enamlevinud browserite viimastes versioonides.

Personaalne kujundus

1330637312 color
Me ei kasuta odavaid või tasuta kujunduslahendusi, vaid loome igale kliendile personaalse ettevõtte tegevuse ja ettevõtte graafikaga ühtiva kujunduse. Hea kujundus on selline, mis rõhutab sisu, on omapärane aga samas pole pealetükkiv.

Üleliigset „kulinad-vidinad“, mis ei loo kodulehe külastajale lisaväärtust, laidame maha.  Hea kodulehe loomise aluseks on hea  sisu, mis tagab ka hea SEO.

SEO (otsingumootoritele optimeerimine)

1330637578 find
Veebilahendust luues jälgime, et oleksid täidetud kõik vajalikud reeglid, mis tagavad hea kodulehe leitavuse otsingumootorites.

Kui sa otsid oma ettevõttele veebilahenduse loojat, siis oled kindlasti märganud, et kõik teenusepakkujad rõhutavad, et nad loovad väga hea SEO'ga kodulehti aga vähesed räägivad, mis see tegelikult tähendab ja kui palju selleks on lisatööd vaja.

Loe edasi: SEO (otsingumootoritele optimeerimine)

Sisuhaldustarkvara (CMS) Joomla

joomla-logo
Veebilahenduste loomisel kasutame vabavaralist sisuhaldustarkvara Joomla! Joomla on suure arendusmeeskonnaga, mis tagab tarkvara kvaliteedi ja arenduse stabiilsuse. Joomla peale saab luua nii lihtsamaid kodulehti kui ka keerukamaid intraneti ja ekstraneti lahendusi, portaale, veebipoode jne. Joomla on seejuures kasutajasõbralik ning võimaldab kliendil lihtsalt oma kodulehte hallata.

Joomla on täiesti TASUTA ja kuulub GNU/GPL (üldine avalik litsents) alla. Üheks JOOMLA sisushaldustarkvara kasutamise eeliseks on kindlasti see, et klient ei seo ennast konkreetse tarkvaraarendajaga.

Confirmo OÜ pakub teenust, mis lihtsustab Joomla sisuhaldustarkavara kasutusele võtmist.

Joomla esmane kasutajakoolitus

Kõikidele meie klientidele, kes soovivad ise oma kodulehe sisu hallata, viime me läbi ca 1h pikkuse Joomla algtaseme koolituse.

Erilahenduste loomine Joomlale

1330637739 package development
Joomla jaoks on loodud tuhandeid erinevaid tarkvara lisasid. Sageli on aga kliendi äri või ärile lähenemine väga eriline. Eriline või uudne lähenemine annab hea õnne korral kliendile märgatava turueelise aga samas on selleks vaja ka spetsiaalset tarkvara.

Omame pikaajalist kogemust Joomla jaoks erilahenduste loomisel ja kui kliendi äri seda vajab, siis me selle ka loome. Enne iga erilahenduse loomist on aga väga oluline veenduda, et tehtav investeering ka ennast ära tasub. Meie eesmärk spetsaiallahenduse loomisel ei ole midagi valmis programmeerida, vaid eelnevalt ka väga kriitiliselt analüüsida, kas loodav lahendus toetab kliendi ärihuvisid.