Valik tehtud töödest

Veebilahenduste loomine

  • Loome veebilahendusi, mis suurendavad sinu äri edukust
  • Täisteenus konsultatsioonist professionaalse ning lihvitud veebilahenduseni
  • SEO (veebilahenduse optimeerimine otsingumootoritele)
  • E-kaubanduslahendused
  • Soovid toimivat veebilahendust? Võta meiega ühendust

Joomla arendus

  • Veebipõhiste erilahenduste loomine
  • Makseliidesed VirtueMart e-poele
  • Confirmo valmistatud moodulid/komponendid Joomlale

SEO (otsingumootoritele optimeerimine)

1330637578 find
Veebilahendust luues jälgime, et oleksid täidetud kõik vajalikud reeglid, mis tagavad hea kodulehe leitavuse otsingumootorites.

Kui sa otsid oma ettevõttele veebilahenduse loojat, siis oled kindlasti märganud, et kõik teenusepakkujad rõhutavad, et nad loovad väga hea SEO'ga kodulehti aga vähesed räägivad, mis see tegelikult tähendab ja kui palju selleks on lisatööd vaja.

Kodulehel olevad elemendid peavad omavahel haakuma, omama õiget struktuuri ja vastama teatud standarditele (eriti Google omadele) selleks, et otsingumootor lehe hästi üles leiaks ja esile tooks.
Joomla on oma ülesehituselt väga hea SEO toega ja ka meie jälgime nii kujundust kui sisu luues standardeid. Selle tulemusena on garanteeritud, et meie poolt loodud lehtede esmane SEO on hea ja meie kogemustel Eesti turu väiksust arvestades jõuab reegleid järgiv leht oma sektoris alati Google otsingus esilehele. Selle, kui hästi leht leitav on, määrab ära sisu, mis on kodulehel ja selle õige struktuur.
Kokkuvõtteks – esmase SEO loomine ei ole eraldi protsess, vaid iga professionaalse veebilahenduse looja standardne töö osa.

SEO – internetiturundus
Eelnev kehtib aga ainult siis kui tegemist on sellise väikse turuga nagu Eesti tegelikult on. Kui aga kliendi eesmärk on müüa ja olla väga hästi nähtav üle maailma või kui ärisektoris on väga palju ettevõtjaid (tihe turg), siis tuleb SEO'ga eraldi tegelda.

Ülihea SEO'ga kodulehe sisu loomine on väga pikk ja aeganõudev protsess ning sellega tegelevad eraldi oma ala spetsialistid – internetiturundajad. See töö vajab väga palju testimist selleks, et leida tõesti toimiv lahendus. Seoses sellega on antud töö maksumus ka mitmetes kordades suurem kui lihtsalt hea SEO'ga kodulehe loomine. Kui turg (sektor), kus klient tegutseb, on väga tihe, siis selleks, et saada parimat tulemust, kasutame kliendi soovil oma partnerite abi, kes on samuti oma ala parimad spetsialistid.